Aukční výsledky

AUKČNÍ REKORD

Asi nejdražším obrazem od Josefa Koudelky prodaným u nás byl obraz: Sedící děvče v lidovém kroji, Olej na plátně, 74x94 cm, Obraz byl dražen na 24. aukci Aukčního domu Zezula v Brně dne 4.10.2008. Zároveň se jedná o rekord v rozdílu mezi vyvolávací cenou a vydraženou cenou. Vyvolávací cena byla 3.000 Kč a obraz byl prodán konečnému zájemci za 50.000 Kč. (cena nezahrnuje provizi)

Zezula

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ AUKČNÍ VÝSLEDKY

Meissner-Neumann - 27.9.2008Meissner1

Olej na plátně: 57.0cm x 45.0cm

Vyvolávací cena: 5.000 Kč

Dosažená cena: 22.000 Kč

Galerie Kodl - 25.4.2010Kodl2

Olej na plátně: 65.0cm x 49.0cm

Vyvolávací cena: 12.000 Kč

Dosažená cena: 12.000 Kč

Kodl1

Galerie Kodl - 29.11.2009

Olej: 72.0cm x 70.0cm

Vyvolávací cena: 19.000 Kč

Dosažená cena: 19.000 Kč

1.st Art Consulting - 30.1.20051ac

Olej: 70.0cm x 60.0cm

Vyvolávací cena: 17.000 Kč

Dosažená cena: 19.000 Kč

PRŮMĚRNÉ AUKČNÍ VÝSLEDKY

Pappilio2 Meissner2 1ac1

Aukční dům Zezula (12.11.2011)                             Meissner - Neumann (30.5.2009)                            1.st Art Consulting (12.9.2008)

Olej (plátno): 68 x 50 cm Olej (lepenka): 40 x 31 cm Olej (karton): 35 x 29 cm

Vyvolávací cena: 6000 Kč                                          Vyvolávací cena: 3500 Kč                                      Vyvolávací cena: 2500 Kč

Dosažená cena: 7000 Kč                                            Dosažená cena: 5500 Kč                                        Dosažená cena: 3850 Kč

Přeskočit na obsah

  • Úvod
  • Životopis
  • Aukční výsledky
  • Obrazy
  • Obrazy k prodeji